Hurtownia danych

Hurtownia danych

Dobrze zbudowana hurtownia danych będzie solidną podstawą dla pozostałych elementów Business Intelligence.

Powinna zapewnić szybki dostęp do skonsolidowanych danych i służyć jako źródło danych dla kostek OLAP, niektórych raportów i analiz "data miningowych".

Dlatego odpowiednia architektura hurtowni danych na tym etapie jest bardzo ważna, gdyż determinuje możliwości kolejnych etapów.

Z przyjemnością zaprezentujemy nasze rozwiązania i przedstawimy ofertę.

intelari@intelari.pl
+48 608 611 914

 

Budowa hurtowni danych (BW)

Etap budowy hurtowni danych to najważniejsza część w procesie wdrożenia efektywnej platformy Business Intelligence. Od tego zależy spójność danych, zakres danych oraz ich szybkość odczytu.

Optymalizacja wydajności zazwyczaj skupia się na dostępie do danych, ale ważny jest również czas transformacji i ładowania danych do BW.

Wdrażąjąc hurtownię danych wykorzystujemy uznane na rynku rozwiązenie Integration Services będące częścią platformy SQL Server.

Posiadamy Certyfikat firmy Microsoft potwierdzający stosowanie najlepszych praktyk: "Implementing a Data Warehouse with Microsoft SQL Server 2012".

Dlaczego Microsoft BI?

Microsoft został liderem w najnowszym kwadracie Gartnera w kategorii Business Intelligence and Analytics Platforms. Niektóre firmy samo pojawienie się w tym kwadracie uznają za sukces.

Microsoft Business Intelligence zawdzięcza tę pozycję głównie pozytywnym opiniom uzyskanym od swoich klientów.

Zauważone zostały również szerokie możliwości platformy BI oraz bardzo dobra integracja z MS Excel.

Eksperci z Gartnera docenili również łatwość adaptacji rozwiązania w organizacji i lojalność użytkowników.

 
2020 © INTELARI.PL     Wszelkie prawa zastrzeżone